hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
про нас каталог продуктів новини де купити ua / ru




       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // JVC DLA-N5 VS Sony VPL-VW590ES: який 4K проектор вибрати? (Г...

JVC DLA-N5 VS Sony VPL-VW590ES: який 4K проектор вибрати? (Груповий тест What Hi-Fi?)

Два приголомшливих проектора з вихідним дозволом 4K, але переможець може бути тільки один.

Мати власний домашній кінотеатр - заповітна мрія кожного кіномана. Ви завжди отримуєте найкращі місця в залі, самостійно вибираєте, що вам дивитися, і при цьому ніхто не буде скаржитися, якщо ви занадто голосно жуєте попкорн. Збірка такої системи - це лише половина справи: періодично її треба оновлювати. А оскільки проектор є основою будь-якого домашнього кінотеатру, завжди корисно мати на увазі на майбутнє вибір вашої наступної моделі.

Поки ми чекаємо, коли контент 8K з'явиться в реальності, нативное дозвіл 4K - кращий параметр для такого вибору. Гарна новина полягає в тому, що наш пошук підходящої моделі не обов'язково повинен бути великим. Для більшості випадків вибір з варіантів JVC DLA-N5 проти Sony VPL-VW590ES забезпечить те, що потрібно.

Перегляньте наші огляди, і ви виявите, що Sony і JVC є домінуючими силами, коли справа доходить до проекторів які використовують вбудовані матриці 4К. Такі компанії, як Epson, BenQ, Samsung, LG, Optoma і інші, також пропонують проектори 4K, але вони, як правило, використовують панелі Full HD в поєднанні з технологією Shift, зміщення пікселів, для досягнення повного дозволу 4К. Це більш дешеве рішення, але воно не створює якості, досяжного при використанні матриць 4К.

Як у JVC DLA-N5, так і у Sony VPL-VW590ES це зростання можливостей очевидний. Обидва цих проектора з вихідним дозволом 4K отримали п'ятизіркові відгуки, в наших минулих тестуваннях. Вони продемонстрували хорошу глибину, деталізацію, контрастність і рівень чорного кольору, але нікому не потрібні відразу два проектора для домашнього кінотеатру - з двох потрібно вибрати один.

JVC DLA-N5 проти Sony VPL-VW590ES: конструкція

Обидва ці проектора - великі машини. Переконайтеся, що ви розумієте це, перш ніж узяти в руки банківську картку. Це площа близько 50 x 50 см і вага близько 20 кг - переконайтеся, що у вас є стійка для їх пристойного розміру або відповідне правильно встановлене кронштейн. Sony трохи легше JVC, але обидва проектора - ніяк не для вашого журнального столика.

Слід враховувати і розмір самої кімнати. Якщо ви хочете добитися 100-дюймового зображення, вам знадобиться відстань не менше 3,1 м між об'єктивом і екраном Sony і 3,16 м для JVC.

І Sony, і JVC, мають функції моторизованого зсуву об'єктива, які дозволяють переміщати зображення вгору, вниз, вліво і вправо практично в однаковій мірі, поки зображення не виявиться там, де воно повинно бути. Але в ідеалі краще всього встановити проектор якомога ближче до правильного місця, і зрушення об'єктива використовувати мінімально. Такий підхід зводить до мінімуму будь-які спотворення.

Хоча фокусування, масштабування і зрушення об'єктива моторизовані, ні у одного з цих двох проекторів немає моторизованої кришки об'єктива. Це далеко не так погано, просто будьте обережні, коли знову надягаєте кришку, щоб не порушити ретельно відкалібровані настройки об'єктива.

На корпусах обох проекторів є кнопки управління, але набагато частіше використовуються пульти. Обидва мають підсвічування, так що в темряві ви легко зможете знайти те, що шукаєте. Обидва пульта хороші. Вони оснащені повним набором функцій і зручними ярликами для потрібних вам налаштувань. Пульт Sony має трохи більше функціональності, зате пультом JVC набагато простіше користуватися. При цьому відмінностей між ними не так і багато.

Інша область, яка може зажадати ретельного розгляду, - це пристрій самих проекторів. При купівлі будь-якого проектора варто врахувати, на яку технологію ви орієнтуєтеся. Деякі з них використовують пропускання світла (наприклад, що проходить крізь кристали ЖК-дисплея), інші є відображають (наприклад, DLP-чіпи Texas Instruments, які використовують мікродзеркала для створення пікселів).

Ці системи мають свої переваги, але в нашому порівнянні не варто занадто захоплюватися цим. Це тому, що обидва проектора використовують технологію LCoS (рідких кристалів на кремнії). Версія Sony називається SXRD, а версія JVC - D-ILA.

Також вам буде цікаво: 20 років прогресу і новий виток еволюції: проектори JVC D-ILA

LCoS об'єднує багато переваг ЖК-дисплея і технології DLP. Технологічно ні Sony, ні JVC, по своїй суті, не мають радикальних відмінностей, але в поєднанні з оптикою і процесорами зображень кожної компанії, вони, безумовно, мають відмінності своїх можливостей.

JVC DLA-N5 проти Sony VPL-VW590ES: можливості

4K-проектори більш високого класу, такі як ці два, зазвичай не мають великої кількості додаткових функцій. Замість цього вони більше сконцентровані на серйозній справі - зображенні. Так що, ви не знайдете тут вбудованих динаміків або інтелектуальних платформ, які в цьому випадку просто не потрібні.

Між проекторами є одна важлива відмінність. Sony має вбудований 3D-модуль, а тим, хто хоче дивитися 3D-фільми на JVC, необхідно буде додатково придбати модуль RF 3D Synchro Emitter PK-EM2. При ціні менше 100 фунтів стерлінгів (100 доларів США) це не дуже багато в порівнянні з ціною пристрою в цілому, і до речі, на момент написання цього тексту JVC дешевше, ніж Sony. Жодна з машин не йде в комплекті з 3D-окулярами. Будьте готові заплатити в районі 50-100 фунтів стерлінгів (50-100 доларів США) за пару.

Ще одна стаття майбутніх витрат - заміна лампи проектора. Обидва проектора мають яскравість 1800 ANSI люмен, але, за даними виробника, лампа Sony пропрацює до 6000 годин в режимі «Low», а JVC - 4500 годин в режимі Eco. Однак ми не стали б аналізувати ці цифри. Це тільки оцінки з зацікавлених джерел, а ми рекомендуємо використовувати лампи на максимальній потужності.

У будь-якому випадку, це неабиякий час роботи. Проте, якщо вам дійсно потрібно замінити лампу перед оновленням до проектора 8K, то на даний момент заміна лампи обійдеться в 300-500 фунтів стерлінгів (300-500 доларів США).

Обидва проектора оснащені парою портів HDMI 2.0, які відмінно підходять для всіх вихідних матеріалів 4K HDR. Варто зазначити, що у Sony також є вхід USB 2.0, а у JVC його немає. За допомогою цього входу можна показувати слайд-шоу на великому екрані. Наскільки це необхідно - питання індивідуальне.

Нарешті, геймерам варто знати, що обидва цих 4K проекторів підтримують режими низької затримки, гарні для роботи з ігровим приставками PS5 або Xbox серії X.

JVC DLA-N5 проти Sony VPL-VW590ES: якість зображення

Зображення, створені обома проекторами, чудові, але мають трохи різні характери.

Після калібрування кольору Sony VPL-VW590ES нормалізується. Ви також можете використовувати меню Reality Creation, щоб підняти деталізацію. Вона привносить дуже приємну текстуру і яскравість.

Технологія Sony Motionflow добре справляється із завданням збереження плавності і природності зображення навіть при швидкому повороті камери. Він забезпечує тональну деталізацію в світлих і темних областях, навіть у сценах зі змішаним освітленням, завдяки контролю контрастності. Вам потрібно буде працювати з настройками Dynamic Iris і Contrast Enhancer, щоб знайти прийнятний баланс між глибиною чорного і темними деталями.

Ні Sony, ні JVC не підтримують Dolby Vision HDR або HDR10 +. На даний момент ці стандарти недоступні для більшості проекторів, зате обидві машини мають власні вбудовані засоби для ефективної обробки HDR-контенту.

У Sony це динамічна діафрагма, яка може регулювати параметри контрастності відповідно до покадровим аналізом алгоритмів Dynamic HDR Enhance. Все це працює на чіпі "X1 for Projector» - тому ж процесорі зображення, який використовується в телевізорах Sony Bravia, але у версії, оптимізованої для проекторів.

У той час як технологія контрастності Sony відмінно справляється зі своїм завданням, система Frame Adapt HDR у JVC знаходиться на крок попереду. Деталі практично не втрачаються в тінях, і глибина чорного знаходиться якщо не зовсім на рівні OLED-телевізорів, то перевершує багато ЖК-телевізори і, безумовно, є найкращою, ніж у будь-якого іншого проектора, який можна знайти за цією ціною.

Що особливо вражає у JVC в порівнянні з технологією телевізорів і проектором Sony, так це те, наскільки плавно JVC може змішувати один тон з іншим. Він створює дивно реалістичне відчуття розміру для персонажів і їхніх костюмів, створюючи образ, в якому ви просто хочете скупатися. Всі зображення - повнокольорові, послідовні і різкі.

Затінення у Sony трохи більше двоящиеся з точки зору контрасту, а не гладкі і тонкі, як у JVC, і це призводить до появи менш природного, ніж у JVC, зображення. Проектор JVC в цьому сенсі більш привабливий.

Варто зазначити, що для показу відео низького дозволу (SD) Sony налаштований краще. JVC не забезпечує повноекранне масштабування SD. Все, що менше 1920 x 1080, JVC просто збільшує в чотири рази в порівнянні з вихідним дозволом джерела.

Але чи дійсно ви купуєте такий проектор, щоб дивитися старі DVD? Навіть якщо ви це зробите, у вашій AV-ланцюжку обов'язково будуть інші пристрої, які зможуть виконувати апскейлінг.

Також вам буде цікаво: Проектор JVC DLA-N5 отримав «п'ять зірок» від журналу What Hi-Fi, а також став переможцем премії Best Buy Award 2020

вердикт

Ми були б щасливі користуватися будь-яким з цих чудових проекторів 4K, але якби нам довелося вибирати один з них, це був би JVC DLA-N5.

У Sony VPL-VW590ES є кілька практичних переваг - його трохи легше розмістити і він краще налаштований як для відтворення малих дозволів, так і для 3D, але JVC забезпечує краще зображення, і це, безумовно, найважливіший показник.

Чудовий контроль контрастності і обробка HDR дозволяють JVC більш послідовно відтворювати більш глибокий чорний колір і створювати краще затемнення. Він пропонує не менше драматизму, ніж Sony, але з кращим відчуттям реальності і глибини.

Це кращий проектор, який ви можете купити за цією ціною, і, оскільки JVC завжди працює над новими технологіями зображення для майбутніх оновлень прошивки, він буде тільки поліпшуватися. Рай для домашнього кінотеатру? Так це дійсно так.

Переможець: JVC DLA-N5

ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:



Облако тэгов
Оптические коннекторы, sonus faber cremona m, акустика onkyo, музыкальный центр, купить акустический кабель, цифровой кабель


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua