hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
про нас каталог продуктів новини де купити ua / ru
       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // Нова серія колонок Polk Audio Reserve з випромінювачами від ...

Нова серія колонок Polk Audio Reserve з випромінювачами від флагманської серії Legend

Представляємо нову універсальну серію акустики Reserve від Polk Audio. Це високоефективна, універсальна лінійка, створена для серйозного преміум виконання музики, фільмів і ігор не за всі гроші світу.

Лінійка складається з дев'яти моделей: напольниками R700 R600 R500, центральні канали R400 R350 R300, полочнікі R200 R100, а також висотний модуль R900HT з сертифікацією Dolby Atmos. Секрет серії в тому, що вона універсальна і завдяки різноманітності модельного ряду, підійде для приміщень різних розмірів.

Основою серії Reserve стали випромінювачі, які використовувалися під флагманської серії Legend . Також компанія виділила фірмові фазоінвертори PowerPort з розсіювачами і власну технологію X-Port, покликану знизити резонанси за рахунок особливим чином налаштованих поглиначів, які прибирають шум від швидкого руху повітря. Кабінети всіх колонок виконані в новому дизайні і посилені зсередини.

Полочнікі R100 і R200 оснащені ВЧ-випромінювачами Pinnacle Ring Radiator з розширеною дисперсією. У моделі R100 варто Мідбасові випромінювач 5,25 дюймів з дифузором Turbine (особлива форма для підвищення міцності і демпфірування), а версія R200 отримала випромінювач 6,5 дюймів по тій же технології. Старша модель здатна відтворювати звуки від 51 Гц до 38 кГц, молодша - від 58 Гц до 39 кГц.

Висотний Atmos-модуль R900 - це спеціальна, спрямована в стелю міні-колонка для установки на поличних або підлогову акустику Reserve або ж для кріплення на стіні. На борту R900 є твітер 0,75 дюймів і 4-дюймовий основний драйвер, ззаду передбачений перемикач між режимами (настінна установка або установка на колонці).

Три колонки центрального каналу - R300, R350 і R400 - також забезпечені фірмовими твітерами Pinnacle і СЧ/НЧ-динаміками Turbine. Модель R300 отримала один твітер і два вуфера 5,25 дюйма. В R350 стоять вже чотири основні драйвери, а в R400 задіяно два збільшених до 6,5 дюймів Turbine-випромінювача і один твітер. Габарити R300 прораховані так, щоб цю акустику можна було поставити в AV-стійку з полками стандартної ширини і глибини.

Всі підлогові колонки оснащені такими ж твітерами Pinnacle. У моделі R600 і R700 встановили однакові СЧ/НЧ-випромінювачі Turbine 6,5 дюймів: в R600 їх два, а в R700 тільки один. Зате у флагманської моделі є ще й два 8-дюймових басовік.

Що стосується R500, ця колонка оснащена двома Turbine-динаміка по 5,25 дюймів і твитером над ними. Старша модель грає в діапазоні від 38 Гц до 37 кГц, середня R600 - від 38 Гц до 38 кГц, молодша підлоги модель R500 - від 49 Гц до 36 кГц.

Колонки R600 і R700 можуть додатково похвалитися поліпшеними портами PowerPort 2.0, що базуються на згаданій технології X-Port і конструкції Enhanced Power Port. Крім іншого, Модель R700 відрізняється кабінетами за технологією CRC (Cabinet Resonance Control), максимально знижує резонанси панелей корпусу.

Чекаємо новинку в Україні!

джерело

ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:Облако тэгов
Куплю винил, hi fi акустика, проигрыватель винила купить, burmester, dali zensor 5, dali helicon


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua