hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
про нас каталог продуктів новини де купити ua / ru
       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // Denon та Marantz оновили свої флагманські AV-моделі

Denon та Marantz оновили свої флагманські AV-моделі

Оновлені AV-ресивери Denon AVC-X8500HA і AV-процесор Marantz AV8805A отримали суфікс «A». Що ж це додало в і без того багатий функціонал моделей, що включає підтримку всіх новітніх форматів 3D-аудіо Dolby Atmos, DTS: X, DTS: X Pro, IMAX Enhanced і Auro 3D?

Зміни торкнулися в основному відеочасті компонентів. Denon AVC-X8500HA і Marantz AV8805A можуть похвалитися великою кількістю оновлень, включаючи апскейлінг і наскрізну трансляцію відео з параметрами 8K / 60 Гц, наскрізну трансляцію відео 4K / 120 Гц з HDR10 +, Dolby Vision і Dynamic HDR, а також відповідність специфікації HDCP 2.3. Загалом, підтримку технологій, закладених в стандарт HDMI 2.1 зі швидкістю потоку до 40 Гбіт/с.

Є чому порадіти геймерам - наскрізна трансляція відео 4K / 120 Гц і підтримка відео зі змінною частотою оновлення (VRR) дозволяє використовувати оновлені компоненти з ігровими консолями нового покоління PlayStation 5 і xBox Series X. Крім того, підтримується режим з малою затримкою (ALLM) і швидка передача кадрів (QFT), що принесе ще більше задоволення від динамічного геймплея.

В оновлених моделях флагманських ресивера і процесора додана підтримка саундтреків в форматі DTS: X Pro, що дозволяє декодувати до 13 каналів DTS: X з конфігураціями системи об'ємного звучання домашнього кінозалу 7.2.6 або 9.2.4.

Також вам буде цікаво: Що таке IMAX Enhanced?

Крім DTS: X Pro, модернізовані AV-компоненти підтримують інші формати 3D-аудіо, включаючи Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS: X, DTS Virtual: X, IMAX Enhanced і Auro-3D. Новітні технології віртуалізації стельових каналів забезпечують 3D-ефект з класичними системами об'ємного звучання в конфігураціях 7.1, 5.1 або навіть 2.1.

Джерело hi-fi.ru

ArtisonAtlas CablesAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:Облако тэгов
Куплю усилитель мощности, av процессоры, dali concept center, meridian cd, проектор украина, цифровой тюнер


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua