hi-fi - на главную
MENUHi-Fi.com.ua
Каталог товаров
ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar
Розпродаж Hi-Fi!!!
о проекте каталог продукции новости где купить ua / ru
       // Портал Hi-Fi
         // Hi-Fi новости
           // Представляємо Polk Reserve R200AE 50th Anniversary edition

Представляємо Polk Reserve R200AE 50th Anniversary edition

Поличний гучномовець Polk Reserve R200AE 50th Anniversary edition — колекційне видання відзначених нагородами колонок R200, присвячене 50-річчю Polk Audio. Ювілейну дату своєї інноваційної діяльності видатна американська аудіокомпанія відзначила випуском цих колонок під незмінним гаслом «Great sound for all» (великий звук для всіх). Ця пронумерована колекційна версія найуспішнішої компактної акустики Polk підписана засновником та лідером компаніі Метью Полком (Matthew Polk) на спеціальній пластині з лазерним гравіюванням. Polk Reserve R200AE 50th Anniversary Edition має обмежений тираж — лише 1000 пар. До комплекту входить сертифікат автентичності.

Фахівці Polk Audio не дарма обрали для ювілейного ексклюзивного видання свою знамениту колонку останніх років, Reserve R200. Фактично це сучасна класика. У версії 50th Anniversary edition (AE) вона втілює всі інновації, що роблять її класикою Polk, а також відмінності, гідні рідкісного предмета колекціонування, — від натурального шпону вишневого дерева до модернізованих кросоверів та високоякісних п'ятиконтактних терміналів акустичного кабелю з покриттям із 24-каратного золота.

Легендарний, відзначений нагородами саунд досягнений із залученням акустичних інновацій флагманської серії Legend. Оригінальна акустична система R200 отримала нагороди The Absolute Sound "Поличний гучномовець року-2021" та "Вибір редакції-2022". Її серія, Reserve, стала найкращим вибором Sound & Vision у 2022 р та має безліч 5-зіркових відгуків від шанувальників Polk по всьому світу. Reserve R200 AE сертифіковано Hi-Res Audio.

Твітер із кільцевим випромінювачем Pinnacle та унікальне оформлення твітера забезпечує широку високочастотну дисперсію для охоплення всієї кімнати. Завдяки відтворенню звуку з частотою вище 40 кГц та надшвидким і точним перехідним процесам, з R200 AE ви будете насолоджуватися чіткістю та деталізацією з будь-якого місця.

Низькочастотний динамік з турбінним дифузором – результат невпинного прототипування та вдосконалення. Вражаючий вуфер з дифузором унікального ребристого дизайну, надлегким, але водночас наджорстким, забезпечує відтворення звуку з чудовою потужністю, точністю і швидкістю. Ви почуєте захоплюючий середній діапазон, деталізований бас та широку динаміку в усьому, що захочете послухати.

Традиційна конструкція колонок з портами фазоінвертора покращує відтворення низьких частот, але часто маскує деталі середнього діапазону через резонанс самого порту. Запатентований Polk X-Port використовує спеціально налаштовані власні фільтри тонів для нейтралізації небажаних резонансів. Результат — найкращий з обох світів: щільний бас без спотворень і чудово деталізовані середні частоти.

Технічні характеристики

  • Твіттер: 1" кільцевий випромінювач
  • НЧ-СЧ динамік: 6,5", Turbine Cone
  • Мінімальний імпеданс: 3,8 Ом
  • Чутливість: 86 дБ
  • Рекомендована потужність підсилювача: 30-200 Вт
  • Діапазон частот: (-3 дБ) 51 Гц-38 кГц
  • Розміри (ШхВхГ): 190х359х353,8 мм
  • Вага: 7 кг

Також вам буде цікаво:  Огляд системи об'ємного звуку на основі серії акустики Polk Audio Reserve. Журнал Sound&Vision

За матеріалами Polk Audio

ArtisonAtlas CablesAudio-GDAureaBowers & WilkinsBurmesterCabasseClasse AudioClearaudioClearaudio VinylDaliDefinitive TechnologyDenonE.A.R./YoshinoHEOSJICOJVCLEDestLW SpeakersMarantzMatrix AudioMean wellNagaokaNordostP5Polk AudioRaidhoReal CableRotelSavantSCANSONIC HDThorensTonar

Hi-Fi рассылка
E-mail:Облако тэгов
Hi fi акустика форум, dali zensor 7, dali mentor 2, переключатель аудио, onkyo усилитель, цифровой тюнер


о проекте | продукция | новости | где купить |

Copyright © 2002-2024 hi-fi.com.ua. Перепечатка и публикация материалов
разрешена при условии указания ссылки на сайт hi-fi.com.ua